PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137747}

Bękarty wojny

Inglourious Basterds
8,0 590 515
ocen
8,0 10 1 590515
8,6 52
oceny krytyków
Bękarty wojny
powrót do forum filmu Bękarty wojny

Zakończenie tego filmu to prawdziwe katharsis (ale nie będę wchodzić w szczegóły, aby nie zdradzać fabuły). Ja ten film kocham za Brada Pitta i jego "Arrivederci" z amerykańskim akcentem <3

ocenił(a) film na 8
tsst

Popieram Włoski w wykonaniu Pitta mistrzostwo świata:D haha

ocenił(a) film na 9
tsst

Racja, świetna była scena (ewentualny mini spojler) kiedy okazało się, że Landa mówi po włosku lepiej od nich wszystkich i robi im mały egzamin.

Cheshire_Cat

Najlepsze było "bravo" i klepnięcie po plecach, gdy ten trzeci jako jedyny wymówił swoje imię z dobrym akcentem ;)

ocenił(a) film na 10
NikKlik

A podobno najgorzej mówił :D

Anglik66

po włosku nawet w ogóle nie mówił ;)

ocenił(a) film na 3
NikKlik

Zdecydowanie najlepsza scena w filmie :D

ocenił(a) film na 8
nano50

Absolutnie, cała ta scena miażdży :) Landa przewyższał o kilka długości naszą radosną zbieraninę "szpiegów" i dał im to odczuć. Kiedy postać grana przez Kruger wypaliła swoje niedomyślane alibi, gdzie złamała nogę, to ją po prostu wyśmiał, a to była przecież tylko zapowiedź klęski. Nie dość, że nie sprawdziła, czy są jakieś góry w okolicach Paryża, to jeszcze nie wiedziała, że główny wróg doskonale mówi po włosku :) No, nie była z tej pani Mata Hari, to pewne :) To, co Landa z nimi robi w tej scenie, przechodzi ludzie pojęcie xD a Diane Kruger też genialnie gra niezbyt bystrą szpieg, która za dużo liczy na szczęście. Świetna aktorka!

ocenił(a) film na 10
Slimak_6

dokładnie. pamiętam, że jak oglądałam po raz pierwszy Bękartów , byłam zawiedziona rozwojem sytuacji w piwnicy i tym co ich zdradziło.. Dla mnie ten film to arcydzieło, uwielbiam i nic bym w nim nie zmieniła :). Genialne role Landy, Brada, Kruger, Fassbendera...

tsst

Jak dla mnie to jeden z lepszych filmów Tarantino. Dzisiaj o 20 będzie leciał na tv puls, chętnie go sobie odświeżę bo warto moim zdaniem.

ksawery_orkan

O nawet nie wiedziałam :P To mam już plany na wieczór! Mój facet uwielbia ten film, a ja Brada Pitta :D

ocenił(a) film na 9
ksawery_orkan

Błagam was nie oglądajcie tego w wersji z lektorem ...

ocenił(a) film na 7
tsst

A river there chief :D

ocenił(a) film na 8
tsst

I "bondziornoł" :D

ocenił(a) film na 10
Ziellona

Hihi, chyba też sobie odświeżę ten film, bo jest rewelacyjny :-)

ocenił(a) film na 8
tsst

Jak sobie te komentarze poczytałam to też nabrałam ochoty na powtórkę z rozrywki ^^ ahh Tarantino ty świrze :D

Ziellona

bękarty wojny mają być dzisiaj o 20 na pulsie, lubię takie filmy wojenne. Kiedyś już oglądałam bardzo mi się spodobał ;)

tsst

Tarantino lubił rozliczyć się z historią, w Bekartach z nazistami w Django z niewolnictwem w Ósemce z konfliktem amerykanów, zemsta budzi oczyszczenie i chwała mu za to

ocenił(a) film na 9
tsst

Za Brada? Haha ten film zrobił Waltz, bez niego to byłby zupełnie inny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones