Simon Pegg

Simon John Beckingham

7,9
23 120 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Simon Pegg

Waszym zdaniem, który film Simona jest najlepszy, a który najgorszy? Zapraszam do dyskusji :)

Iraheta

Jakoś tak trochę tu pustawo ;) Czyżby w Polsce było aż tak mało fanów talentu Simona Pegga?
No więc na dobry początek podam swoje typy:
Nr 1 Ex aequo: Wysyp żywych trupów i Hot Fuzz - Ostre psy

Najgorszy film z jego udziałem, jaki widziałem, to Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi.
Gdy w obsadzie zobaczyłem, że gra tam Simon Pegg i Jeff Bridges liczyłem na dobry obraz i niestety okropnie się rozczarowałem.

Iraheta

1. hot fuzz
2. wysyp żywych trupów
3. jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi

Iraheta

1. Hot fuzz / Shaun of the Dead
2. Run fatboy run
3. How to Lose Friends & Alienate People / Big Nothing

Iraheta

najlepszy - hot fuzz
najgorszy - paul

Iraheta

Najlepszy zdecydowanie: Wysyp żywych trupów
Najgorszy i moje duże rozczarowanie to: Paul :( A mogli z tego zrobić śmieszną komedię...

Iraheta

Ożywię temat.
Z najlepszym mam kłopot. Uwielbiam Simona i wybrać jeden jego film jest niezwykle trudno. Pierwszy raz zobaczyłam go w "Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi" - świetnie, w przeciwieństwie do książki. Jeszcze lepszy okazał się "Wysyp żywych trupów" - o ile odrzuca mnie tematyka w stylu zombie, to do tego filmu wracam bardzo chętnie - muzyka, żarty, ciekawe podejście do tematu. Jednak mój "naj" to "Gazu mięczaku gazu" - ciepły, przyjazny, zabawny - zdecydowanie najlepszy.
Z najgorszym miałam problem... "Danger! 50,000 Zombies"

Iraheta

Najlepszy - zdecydowanie "Hot Fuzz" na równi z "Shaun of the Dead"
Najgorszy - z braku laku "Burke and Hare"

Iraheta

najlepsze filmy to:
1. Big Nothing
2. Hot Fuzz
3.Paul
4.Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi
5.Wysyp żywych trupów
Najgorszych widać jeszcze nie oglądałem bo wszystkie filmy z tym aktorem które do tej pory widziałem, podobają mi sie

Iraheta

1. Hot Fuzz (nie wiem ile razy juz ten film widzialam, ale za kazdym razem rozbraja)
2. Shaun of the Dead
3. How to lose friends...
4. Burke i Hare
5. najmniej podobal mi sie Paul, pomimo ogromnej sympatii dla duetu Pegg/Frost, humor wydal mi sie strasznie naciagany...

Afa

Najlepszy fil to zdecydowanie "Hot Fuzz" ten film po prostu wymiata,a tylko niewiele gorszy jest "Wysyp żywych trupów". Ciekawostka w tym miejscu.Wiecie jaki film oglądają jedne z głównych bohaterek "Krzyku 4"? Pokazują nawet sceny z tego filmu.
Na trzecim miejscu stawiam "Jak stracić przyjaciół..." "Paul'a" póki co jeszcze nie widziałem.

greg_slowik

A to ciekawe, moze nawet obejrze Krzyk 4, chocby przez wzglad na te scene :P

Afa

Całe 6 sekund jak Pegg parodiuje zombie. Nie warto.

Swoją drogą i on i Frost powinni być uznani w obsadzie Krzyku.

Iraheta

Ale nie warto, jesli jest sie nastawionym tylko na te scene czy nie warto, bo film do kitu? Widzialam tylko jedynke i byla calkiem znosna... Zeby nie bylo kompletnego offtopa dodam, ze zaraz obejrze Big Nothing i umieszcze go gdzies w moim rankingu ;)

Afa

Krzyk mało zaskakujący, ale kto co lubi. Scena z Peggiem? Jeżeli oglądać film wyłącznie z jej powodu to już lepiej obejrzeć "Wysyp żywych trupów" po raz drugi.

Afa

Ok, obejrzalam Big Nothing, ktory tylko utwierdzil mnie w przekonaniu, ze Pegg to swietny aktor (chociaz wg mnie najlepsza scena jest na samym koncu, gdy powtarzaja ujecie z wychylaniem sie spod stolu ^^ ). Laduje za Burke i Hare.

Iraheta

Może to dziwne ale Paul bardzo mi się podobał, choć oczywiście na 1 miejscu zawsze będą : Hot Fuzz i Wysyp. Te 2 filmy uwielbiam :)

Iraheta

1 hot fuzz
2 wysyp żywych trupów
3 Paul
4 jak stracić ...
5 kurator
6 Big nothing
[ tylko komedie ]

użytkownik usunięty
Iraheta

Wysyp ... rządzi ;D

Iraheta

Najbardziej podobały mi się "Gazu mięczaku, gazu" i "Hot Fuzz", a najmniej "Paul" i "Wysyp żywych trupów"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones